O FIRMIE

Rok 1994 to rok narodzin firmy VICTORIA Floral Products. VICTORIA jest polską firmą, która koncentruje swoją działalność na produkcji gąbki florystycznej. Od momentu powstania firma systematycznie i z sukcesem zwiększa zasięg działalności, a jej priorytetem zawsze było spełnianie oczekiwań Klientów przy nieustannym podnoszeniu jakości oferowanych produktów.

W ciągu 30 lat działalności VICTORIA Floral Products wysunęła się na pozycję lidera branży na rynku polskim i z powodzeniem umacnia swoją pozycję również na arenie międzynarodowej. Dzięki globalnemu zasięgowi VICTORIA zaopatruje przemysł florystyczny w wysokiej klasy artykuły z gąbki florystycznej, a szeroka gama produktów znajdująca się w ofercie firmy pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

VICTORIA w 2020 roku przystąpiła do niezależnej inicjatywy etycznego handlu – Ethical Trading Initiative. W firmie przeprowadzono audyt SMETA. Dzięki temu firma może z powodzeniem realizować projekty dla zleceniodawcy audytu, jak również dla wielu innych firm na całym świecie, dla których istotnym elementem współpracy jest przestrzeganie etycznego kodeksu postępowania - Kodeks ETI.

VICTORIA z prawdziwą pasją wdraża nowe technologie i wprowadza innowacje, mając na uwadze nie tylko zapewnienie produktów najwyższej jakości, ale również zrównoważony rozwój i ekologię.

Dziękujemy, że jesteście z nami!